Jack N’ Jill – Simplicity Moisturizer

1,750 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Jack N’ Jill – Simplicity Moisturizer

Gama Simplicity është pa aromë, natyrale, hipoallergjike dhe e shkëlqyer për lëkurën ultra të ndjeshme të të gjitha moshave. Kjo gamë është e përkryer për të sapolindurit.

Kuinoa
Ndihmon në parandalimin e tharjes së lëkurës pasi përmban minerale të rëndësishme si kalcium, hekur dhe fosfor.
Ofron elasticitet dhe ndërton indin lidhor në lëkurë për shkak të niveleve të larta të vitaminës B2.
Përmban aminoacide thelbësore të cilat veprojnë si forcues natyralë, mbrojnë flokët dhe nxisin rritjen e flokëve.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në trup mbas dushit.

Firma

Jack N' Jill

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

300ml

Water (Aqua), Cetearyl Alcohol, Caprylic Triglyceride, Glyceryl Stearate, Glycerin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Citrate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Gluconolactone, Glyceryl Caprylate, Sodium Stearoyl Glutamate, Panthenol, Allantoin, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Calcium Gluconate, Citric Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jack N’ Jill – Simplicity Moisturizer”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART