Jack N’ Jill – Simplicity Hand Wash – Natural

1,490 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Jack N’ Jill – Simplicity Hand Wash – Natural

Pastroni duart tërësisht  nga bakteret me sapunin natyral të duarve Jack n’ Jill.

Linja Simplicity është pa aromë natyrale, hipoallergjike dhe e shkëlqyer për lëkurën ultra të ndjeshme të të gjitha moshave.

Udhëzime mbi përdorimin

Hidheni në duar të lagura dhe masazhojeni së bashku për 20 sekonda, më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë dhe thajeni mirë.

 

 

Firma

Jack N' Jill

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

300ml

Water (Aqua), Decyl Glucoside, Lauryl Glucoside, Glycerin, Sodium Citrate, Gluconolactone, Quillaja Saponaria Bark Extract, Chenopodium Quinoa (Quinoa) Seed Extract, Xanthan Gum, Panthenol, Citric Acid, Sodium Phytate, Sodium Benzoate, Calcium Gluconate

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jack N’ Jill – Simplicity Hand Wash – Natural”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART