Jack N’ Jill – Simplicity Bubble Bath (6m+)

1,490 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Jack N’ Jill – Simplicity Bubble Bath

Gama Simplicity është pa aromë, natyrale, hipoallergjike dhe e shkëlqyer për lëkurën ultra të ndjeshme të të gjitha moshave. Kjo gamë është e përkryer për të sapolindurit dhe argëtimin natyral gjatë dushit.

Kuinoa
Ndihmon në parandalimin e tharjes së lëkurës pasi përmban minerale të rëndësishme si kalcium, hekur dhe fosfor.
Ofron elasticitet dhe ndërton indin lidhor në lëkurë për shkak të niveleve të larta të vitaminës B2.
Përmban aminoacide thelbësore të cilat veprojnë si forcues natyralë, mbrojnë flokët dhe nxisin rritjen e flokëve.

Sapuni
Përdoret si pastrues natyral.
Përmban antioksidantë si dhe ofron përfitime anti-inflamatore.
Vepron si një agjent natyral shkumës si një alternativë ndaj SLS (Sodium Lauryl Sulphates).

Udhëzime mbi përdorimin

Hidhni 2-3 pompa gjatë rrjedhjes së ujit dhe shijoni dushin tuaj. Nuk ka nevojë për shpëlarje.

Firma

Jack N' Jill

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

300ml

Water (Aqua), Coco-Betaine, Decyl Glucoside, Coco-Glucoside, Glycerin, Sodium Citrate, Gluconolactone, Xanthan Gum, Quillaja Saponaria Bark Extract, Chenopodium Quinoa Seed Extract, Panthenol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Calcium Gluconate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jack N’ Jill – Simplicity Bubble Bath (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART