Jack N’ Jill – Serenity Shampoo & Body Wash – Natural

1,490 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Jack N’ Jill – Serenity Shampoo & Body Wash – Natural

Linjaj Serenity është një përzierje unike e qetë dhe qetësuese e aromaterapisë nga Jack N’ Jill, me ekstrakt vendas të Qipros së Bardhë Australiane, vaj Lavender Australian, vaj Clary Sage dhe vaj kamomil.

Ky produkt me veprim të dyfishtë përmban ekstrakte natyrale dhe përbërës hidratues për të siguruar një pastrim nga lart te këmbët. I përshtatshëm si larës për trupin ashtu edhe si shampo, ky produkt do të thjeshtojë kohën e banjës si dhe do të sigurojë ushqimin dhe përfitimet thelbësore të dy produkteve të veçanta.

Ekstraktet natyrale si lëvorja e sapunit sigurojnë një veprim të thellë pastrimi pa tharje të tepërt, quinoa dhe panthenoli mbështesin rritjen e shëndetshme të flokëve dhe pasurojnë folikulën me vitamina dhe aminoacide thelbësore. Glicerina hidraton thellësisht lëkurën për ta mbajtur atë të ndjehet e hidratuar, e butë dhe e lëmuar. Kjo formulë është perfekte për lëkurën dhe skalpin më të ndjeshëm.

Vaji i selvisë së bardhë:

Vaji i selvisë së bardhë shkakton një efekt qetësues dhe relaksues – i përsosur për banjot para gjumit.
Përmban veti antiseptike që ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës nga bakteret e dëmshme dhe toksinat e tjera.

Udhëzime mbi përdorimin

Lagni flokët dhe lëkurën me ujë të ngrohtë. Masazhoni butësisht një sasi të vogël në të gjithë trupin dhe lëkurën e kokës, më pas shpëlajeni.

Firma

Jack N' Jill

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

300ml

Water (Aqua), Decyl Glucoside, Lauryl Glucoside, Glycerin, Sodium Citrate, Gluconolactone, Xanthan Gum, Quillaja Saponaria Bark Extract, Chenopodium Quinoa Seed Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Callitris glaucophylla (White Cypress) Oil, Callitris glaucophylla (White Cypress) Leaf Extract, Anthemis Nobilis Flower Oil**, Salvia Sclarea (Clary) Oil, Panthenol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Calcium Gluconate, Linalool*, Limonene*.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jack N’ Jill – Serenity Shampoo & Body Wash – Natural”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART