Jack N’ Jill – Serenity Moisturizer

1,750 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Jack N’ Jill – Serenity Moisturizer

Gama Serenity është një përzierje unike dhe qetësuese e aromaterapisë nga Jack N’ Jill, me ekstrakt vendas të Qipros së Bardhë Australiane, vaj Lavender Australian, vaj Clary Sage dhe vaj kamomil.

Ky hidratues i butë Serenity përmban ekstrakte natyrale dhe përbërës hidratues për të krijuar një formulë pasuruese dhe hidratuese. Ky hidratues i lehtë është formuluar veçanërisht për lëkurën e ndjeshme të fëmijëve me përbërës të butë dhe jo irritues. Përbërësit e pasur si alantoina, glicerina dhe pantenoli punojnë së bashku për ta lënë lëkurën super të butë dhe të hidratuar thellësisht.

Vajrat hidratues si farat e rrushit dhe ylang ylang shtojnë edhe më shumë veti hidratuese dhe vaji i selvisë së bardhë relaksuese është shtesa perfekte për një hidratues pas banjës.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në trup pas banjës.

Firma

Jack N' Jill

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

300ml

Water (Aqua), Cetearyl Alcohol, Caprylic Triglyceride, Glyceryl Stearate, Glycerin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Citrate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Gluconolactone, Glyceryl Caprylate, Sodium Stearoyl Glutamate, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Callitris glaucophylla (White Cypress) Oil, Callitris glaucophylla (White Cypress) Leaf Extract, Anthemis Nobilis Flower Oil**, Salvia Sclarea (Clary Sage) Oil, Panthenol, Allantoin, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, Calcium Gluconate, Citric Acid, Linalool*, Limonene*, Geraniol*

*Naturally occurring in the Essential Oils
**Certified Organic Ingredient

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jack N’ Jill – Serenity Moisturizer”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART