Jack N’ Jill – Serenity Hand Wash – Natural

1,490 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Jack N’ Jill – Serenity Hand Wash – Natural

Pastroni duart tërësisht  nga bakteret me larësin natyral të duarve Jack n’Jill.

Linja Serenity është një përzierje unike qetësuese e aromaterapisë nga Jack N’ Jill me ekstraktin vendas të Qipros së Bardhë Australiane, vaj Lavender Australian, vaj Clary Sage dhe vaj kamomil.

Pa parabenë, sulfate, vaj palme, aroma dhe ngjyra sintetike.

Udhëzime mbi përdorimin

Hidheni në duar të lagura dhe masazhojeni së bashku për 20 sekonda, më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë dhe thajeni mirë.

Firma

Jack N' Jill

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

300ml

Water (Aqua), Decyl Glucoside, Lauryl Glucoside, Glycerin, Sodium Citrate, Gluconolactone, Quillaja Saponaria Bark Extract, Chenopodium Quinoa (Quinoa) Seed Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Callitris Columellaris Leaf/Twig Oil, Callitris Glaucophylla (White Cypress) Leaf Extract, Anthemis Nobilis Flower Oil**, Salvia Sclarea (Clary) Oil, Xanthan Gum, Panthenol, Citric Acid, Sodium Phytate, Sodium Benzoate, Calcium Gluconate, Linalool*, Limonene*

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jack N’ Jill – Serenity Hand Wash – Natural”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART