Jack N’ Jill – Serenity Bubble Bath (6m+)

1,490 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Jack N’ Jill – Serenity Bubble Bath (6m+)

Bubble Bath Serenity përmban një përzierje unike, qetësuese, aromatike të vajrave dhe ekstrakteve natyrale dhe është ideale për banjot para gjumit. Përmban vajra esencialë qetësues, relaksues të Qipros së Bardhë Australiane, Livandës Australiane, Sherebelës dhe Kamomilit, kjo formulë jo irrituese ka gjithashtu veti antiseptike dhe anti-inflamatore, ndërsa është e butë edhe për lëkurën e ndjeshme.

Me glicerinë për të siguruar hidratim të thellë lëkurës, dhe ekstrakt të farës së quinoas dhe panthenol për të pasuruar lëkurën me vitamina B dhe aminoacide thelbësore, ky larës trupi hipoallergjik me bazë bimore përmban gjithashtu lëvore sapuni, e cila është një pastrues natyral me antioksidues dhe anti- inflamator. Serenity Bubble Bath krijon flluska të pasura dhe afatgjata që fëmijët do t’i pëlqejnë.

Udhëzime mbi përdorimin

Hidhni 2-3 pompa gjatë rrjedhjes së ujit dhe shijoni dushin tuaj. Nuk ka nevojë për shpëlarje.

Firma

Jack N' Jill

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

300ml

Water (Aqua), Coco-Betaine, Decyl Glucoside, Coco-Glucoside, Glycerin, Sodium Citrate, Gluconolactone, Xanthan Gum, Quillaja Saponaria Bark Extract, Chenopodium Quinoa Seed Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Callitris Glaucophylla (White Cypress) Oil, Callitris Glaucophylla (White Cypress) Leaf Extract, Anthemis Nobilis Flower Oil**, Salvia Sclarea (Clary Sage) Oil, Panthenol, Citric Acid, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, Calcium Gluconate, Linalool*, Limonene*.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jack N’ Jill – Serenity Bubble Bath (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART