Jack N’ Jill – Lid for Rinse Cup

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Jack N’ Jill – Lid for Rinse Cup

Kapakë silikoni të ripërdorshëm

Aksesori i përsosur për gotat tona Bio Rinse për të ndihmuar të voglin tuaj të mësojë se si të pijë nga një gotë pa krijuar rrëmujë dhe për të ruajtur furçën e dhëmbëve ndërmjet përdorimeve.

 • Pa BPA, Ftalate dhe Lateks
 • 3 ngjyra argëtuese – E verdhë, jeshile dhe rozë

Info. Shtesë

Firma

Jack N' Jill

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jack N’ Jill – Lid for Rinse Cup”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART