Jack n Jill – Leave-in Detangler Conditioner

1,990 Lekë

Balsam për flokët për fëmijë

Përshkrimi i Produktit

Jack n Jill Leave-in Detangler Conditioner

Leave-in Detangler Conditioner është një  produkt që e bën kohën e banjës sa më relaksuese për prindërit si dhe për fëmijët!

 • Formulim pa kompromis me Aloe Vera, Vaj Jojoba, Rozmarinë dhe ekstrakte të gjetheve të Ullirit për të ushqyer dhe për të dhënë shkëlqim flokëve.
 • Format spraj me aromë delikate me vaj lulesh barbarozë trëndafili.
 • Kontrollon ngatërrimin, elektrizimin tek flokët e gjatë.
 • Ushqyes për flokët, ndihmon reduktimin e këputjes së flokëve.
 • Redukton kohën e harxhuar për të kujdesur për flokët.
 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve.
 • Produkt vegan, pa silikon.

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni mirë, më pas spërkateni në mënyrë të barabartë në flokë të lagur dhe të thatë. Masazhojini flokët dhe mos i shpërlani.

Firma

Jack N' Jill

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me spray

Sasia

200ml

Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Glycerin, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol And Polysorbate 60, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Pelargonium Graveolens ( Rose Geranium) Flower Oil, Heptyl Undecylenate, Glyceryl Caprylate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil. Citronellol*, Geraniol*, Linalool*. *Naturally occurring in the Essential Oils .

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jack n Jill – Leave-in Detangler Conditioner”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART