Jack N’ Jill – Hand Sanitiser

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Jack N’ Jill – Hand Sanitiser

Këto ditë, dezinfektuesit kanë nevojë për pak prezantim. Prindërit janë gjithmonë të shqetësuar për sipërfaqet e aksesueshme nga publiku (tualetet, parmakët, dorezat e dyerve) me të cilat të vegjlit ndërveprojnë gjatë gjithë ditës.

A ha fëmija juaj me gishta? A i fusin gishtat në gojë? Këta dezinfektues janë super praktik (mbahen në karrocë, çantë) dhe super argëtues!

 • Vret 99.99% të mikrobeve
 • Hidraton me glicerinë, pa shpëlarje

Info. Shtesë

Firma

Jack N' Jill

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jack N’ Jill – Hand Sanitiser”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART