Jack N’ Jill Buzzy – Buzzy Brush Koka Zëvendesuese

1,000 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Jack N’ Jill Buzzy – Buzzy Brush Koka Zëvendesuese

Të krijuara për t’iu përshtatur furçës së dhëmbëve Buzzy Brush, kokat zëvendësuese janë të disponueshme në një paketë dyshe dhe mund të vendosen lehtësisht në furçën e dhëmbëve Buzzy.

Këto koka kanë qime shumë të buta për të qenë sa më miqësore me mishrat e të voglit tuaj.

Dentistët rekomandojnë që këto koka të furçës së dhëmbëve të ndërrohen çdo 3 muaj ose më herët.

 

 

Firma

Jack N' Jill

Forma

Furçë

Mosha

Fëmijë

Sasia

2

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jack N’ Jill Buzzy – Buzzy Brush Koka Zëvendesuese”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART