Jack N’ Jill – Bath Bunny Toy (6m+)

1,300 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Jack N’ Jill – Bath Bunny Toy

Koha argëtuese në banjë me lodrën Jack N’ Jill Bath Bunny që noton në ujë.
Fluturoni lepurin midis flluskave të Jack N’ Jill Bubble Bath!

 • Pa BPA dhe Ftalate
 • I përshtatshëm për moshat 6M+

Info. Shtesë

Firma

Jack N' Jill

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jack N’ Jill – Bath Bunny Toy (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART