Jack N’ Jill – Baby Gum & Tooth Wipes

900 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Jack N’ Jill – Baby Gum & Tooth Wipes

Pecetat për mishrat e dhëmbëve Jack N’ Jill mund të përdoren në mënyrë të sigurt që nga lindja, të mbështjella individualisht dhe higjenike.

 • 100% pambuk i butë, i sterilizuar me avull dhe me teksturë të butë
 • Gjithçka natyrale dhe e sigurt
 • Pa fluor, sheqer dhe parabenë
 • Përmban ksilitol
 • Me shije neutrale
 • 25 peceta të mbështjella individualisht
 • 100% e biodegradueshme (nuk mund të shpëlahet).

Udhëzime mbi përdorimin

Lani duart! Pas ushqyerjes: Mbështillni një leckë rreth gishtit tuaj dhe përdorni rreth të gjitha sipërfaqeve të mishrave të dhëmbëve, dhëmbëve, gjuhës dhe faqeve. Përdoreni menjëherë pas hapjes së qeskës dhe hidheni mbas një përdorimi.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Jack N' Jill

Mosha

Fëmijë

Forma

Peceta

Sasia

25

Purified Water, Xylitol

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jack N’ Jill – Baby Gum & Tooth Wipes”

LART