Jack N’ Jill – Baby Gum & Tooth Wipes

900 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Jack N’ Jill Baby Gum & Tooth Wipes

Pecetat prej pambuku të mishrave të dhëmbëve për fëmijë Jack N’ Jill mund të përdoren në mënyrë të sigurt që nga lindja. Të mbështjella individualisht, ato janë njëkohësisht higjienike dhe të përshtatshme kur jeni në lëvizje.

Pecetat tona janë të dizajnuara për pastrimin e gojës dhe mishrave të dhëmbëve edhe para shfaqjes së dhëmbëve. Për ta përdorur, thjesht mbështilleni rreth gishtit tuaj. Pastroni në mënyrë të sigurt mbetjet e qumështit nga goja e foshnjave për të siguruar një mjedis të shëndetshëm për zhvillimin e dhëmbëve. Sapo të dalin dhëmbët, pastroni butësisht pas ushqimit dhe para gjumit me një lëvizje rrethore për të hequr çdo mbetje sipërfaqësore.

 • 100% pambuk i butë, i sterilizuar me avull dhe me teksturë të butë
 • Gjithçka natyrale dhe e sigurt
 • Pa fluor, sheqer dhe parabenë
 • Përmban Xylitol
 • Me shije dhe aromë neutrale
 • 25 peceta të mbështjella individualisht
 • 100% e biodegradueshme (nuk mund të shpëlahen)

Udhëzime mbi përdorimin

Lani duart! Pas ushqyerjes: Mbështillni një leckë rreth gishtit tuaj dhe përdorni rreth të gjitha sipërfaqeve të mishrave të dhëmbëve, dhëmbëve, gjuhës dhe faqeve. Përdoreni menjëherë pas hapjes së qeskës dhe hidheni mbas një përdorimi.

Kujdes! Vetëm prindërit / kujdestarët mund ti përdorin tek foshnjat! Bebet / fëmijët nuk duhet t’i përdorin vetë!

Firma

Jack N' Jill

Mosha

Fëmijë

Forma

Peceta

Sasia

25

Purified Water, Xylitol

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jack N’ Jill – Baby Gum & Tooth Wipes”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART