- 10%

Isomar – Spraj për higjenën e përditshme të hundës dhe veshëve

Original price was: 1,050 Lekë.Current price is: 945 Lekë.

(Daily Hygiene Spray Nose and Ears)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Pastrimi i hundës çdo ditë është shumë i rëndësishëm si për fëmijët dhe për të rriturit për të ndihmuar në parandalimin e ftohjes dhe alergjive të frymëmarrjes dhe në mbajtjen e rrugëve të frymëmarrjes të shëndetshme.

Isomar Spraj higjene e përditshme, me bazë ujë deti izotonik, jep një veprim hollues dhe mund të përdoret si për pastrimin e hundës edhe të veshëve falë prezencës së aplikatorëve.

Aplikatoret

Isomar Spraj higjene të përditshme është i përshtatshëm në rast ftohje, sinuziti, alergji respiratore edhe nga polenet ose për personat që qëndrojnë në vende të mbyllura në prani të pluhurave.

Eshtë i përshtatshëm edhe për personat që kanë kryer një ndërhyrje kirurgjikale në hunde duke eleminuar mbetjet e gjakut dhe favorizuar frymëmarrjen në personat me septumin e hundës të devijuar ose që gërhasin.

Isomar Spraj është i indikuar në moshën pediatrike (duke nisur nga 1 vjeç), në gratë në shtatzani ose gjatë periudhës së dhënies gji.

Me efektin e vet hollues, Isomar spraj mund të përdoret edhe përditë për të rritur lagështinë e mukozës së hundës.

Në paketim janë të përfshira 2 aplikatorë, një për hundën dhe një për veshët.

Firma

Isomar

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

100ml

Sea water diluted up to saline concentration 0.9%

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Isomar – Spraj për higjenën e përditshme të hundës dhe veshëve”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART