- 10%

Isomar – Spraj dekongjestionant për hundë

Original price was: 1,000 Lekë.Current price is: 900 Lekë.

(Nose Decongestant Spray)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Ujë deti hipertonik

Ftohje, rinit alergjik… janë patologji të shpeshta që mund të japin ndjesi të pakëndshme hundësh të zëna dhe vështirësi në frymëmarrje.

Isomar Spraj Dekongjenstionant është një solucion hipertonik me bazë ujë deti i studiuar posaçërisht për të patur një veprim dekongjestionant të mukozës së hundës. Përqendrimi i kripës 3% jep një veprim të butë zhbllokues duke ndihmuar në pastrimin nga sekrecionet.

I përshtatshëm për fëmijë mbi 12 muaj dhe të rritur.

Firma

Isomar

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

50ml

Hypertonic sea water (natural salt water concentration around 3%); it does not contain preservatives or dyes; propellant gas: Nitrogen.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Isomar – Spraj dekongjestionant për hundë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART