- 10%

Isomar – Spray dekongjestionant nazal me acid hialuronik

(1 përshtypje mbi produktin)

1,080 Lekë

(Nose Decongestant Spray with Hyaluronic Acid)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Ujë deti hipertonik i përshtatshëm për fëmijë dhe të rritur
Me bazë ujë deti hipertonik (në përqendrim 3%) i pasuruar me prezencën e acidit hialuronik:

– Zhbllokon në mënyrë delikate hundët e zëna të të rriturve dhe fëmijëve pa shtimin e medikamenteve.
– Acidi hialuronik ndihmon në parandalimin e tharjes dhe irritimit, duke e mbajtur mukozën e butë.
– Edhe për përdorim të shpeshtë.

Firma

Isomar

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

100ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Isomar – Spray dekongjestionant nazal me acid hialuronik
 • Arben H. (blerës i verifikuar)

  Great

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART