- 10%

Isomar – Spray nazal për alergji

945 Lekë

(Isomar nose allergies spray)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Ujë deti izotonik për të rritur dhe fëmijë
Isomar Spraj për alergji është hidratant i rrugëve respiratore të irrituara.
Ndihmon në parandalimin dhe luftimin e simptomve të ftohjes dhe alergjisë në sajë të:

– Ujit të detit të Parkut Marin nga Cinque Terre
– Aloe Vera
– Mullagës
– Betaglukan
– Eukaliptit

Si vepron Isomar spraj për alergji
– Uji i detit i purifikuar, izotonik (0,9% klorur natriumi) është i indikuar për hidratimin dhe hollimin e sekrecioneve të shtuara, duke ndihmuar në largimin e agjentëve irritues.
– Lëngu i Aloe Verës dhe mucilagjeve të mullagës krijojnë një film mbrojtës që parandalon kontaktin e alergjenëve dhe baktereve me mukozën.
– Betaglukani, një substancë e marrë nga majaja, favorizon një qëndrueshmeri të produktit në mukozë dha ndalon tharjen.

Firma

Isomar

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Isomar – Spray nazal për alergji”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART