IQ Pharma – Flexo

2,700 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

IQ Pharma – Flexo

Flexo përmban 14 bustina që treten në uje me nga 4 gram secila që përmbajnë: glukosaminë, metilsulfonilmetano, kolagjen, kondroitinë, acid hialuronik dhe zink. Kompleks kolagjeni me bio-disponueshmëri të lartë dhe përmbajtje të lartë të acidit hialuronik dhe kondroitinës.

I dobishëm në të gjitha rastet e marrjes së pamjaftueshme të sasisë së nevojitur ose nevojës së shtuar për këto lëndë ushqyese. Metilsulfonilmetani ushqen nyjet dhe ndihmon sintezën e kolagjenit. Ndihmon në përmirësimin e rigjenerimit të kockave, ndihmon në funksionimin e nyjeve, tendinave dhe ligamenteve. Është e rëndësishme për kockat dhe formimin e kockave. Zinku forcon sistemin imunitar të organizmit. Kondroitina është pjesë e një proteine ​​që i jep elasticitetin kockave. Besohet gjithashtu se mund të ushtroj një efekt anti-inflamator në nyje. Ndihmon në uljen e ënjtjeve dhe në uljen e dhimbjeve të nyjeve.

Firma

IQ Pharma

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

14

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “IQ Pharma – Flexo”

LART