Intermed – Selva Baby Care

1,260 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Intermed – Selva Baby Care

Selva Baby Care është një trajtim i plotë (solucion ​​për hundë dhe xhel) për dekongjestion, pastrim dhe hidratim efektiv të hundës së foshnjave. Me përmbajtje klorur natriumi 0.65%, heq mukozën e tharë dhe hidraton mukozën e hundës, dhe falë kamomilit dhe pantenolit që përmban, lehtëson dhe mbron kundër irritimit. Në paketim përfshihet edhe xheli i hundës me kamomil, pantenol dhe aloe për të lehtësuar lëkurën e thatë dhe të irrituar të hundës.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdorini aq shpesh sa është e nevojshme për pastrimin e hundëve.

Firma

Intermed

Mosha

Fëmijë

Forma

Flakon me pikatore, Tubet

Sasia

30ml, 12ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Intermed – Selva Baby Care”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART