Innisfree – Maskë hidratuese e thellë me gjalpë Shea

500 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoria: Etiketa:

Përshkrimi i Produktit

Çfarë është?

 • Një fletë e hollë derivuar nga celuloza. E hollë por rezistente që ngjitet lehtësisht në lëkurë për të përçuar lëndët vepruese.
 • E pasuruar me ingredientë! Për një freski maksimale të gjithë përbërësit janë të ekstraktuar në të ftohtë. Kjo mundëson pastërtinë dhe ruajtjen e vlerave ushqimore – në të njejtën kohë duke lënë jashtë lëndët e panevojshme.
 • Gjalpi Shea hidraton në thellësi dhe rigjeneron lëkurat (sidomos ato më të thatat dhe më të tendosurat).

Ideuar për lehtësi aplikimi

Maska vjen në formën e një flete të hollë dhe të lehtë në lëkurë. Kjo lehtëson si aplikimin ashtu dhe heqjen e maskës,

Udhëzime mbi përdorimin

Pas pastrimit dhe aplikimit të tonifikuesit vendosni maskën duke mbuluar gjithë fytyrën. Shmang zonën e syve dhe të buzëve. Lërë për 10-20 minuta – kohë kjo e mjaftueshme për përthithjen e përbërësve aktivë nga lëkura. Hiq maskën dhe butësisht godit lëkurën me majat e gishtave për një përthithje dhe më të plotë të përbërësve.

Firma

Innisfree

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

E thatë

Forma

Copë

Sasia

20ml, 1

Water, Butylene Glycol, Glycerin, Cetyl Ethylhexanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Euterpe Oleracea Fruit Extract, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Centella Asiatica Extract, Paeonia Suffruticosa Root Extract, 1,2-Hexanediol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Carbomer, Glyceryl Caprylate, Tromethamine, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Fragrance, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Hyaluronate, Citrus Unshiu Peel Extract, Orchid Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Camellia Japonica Leaf Extract, Opuntia Coccinellifera Fruit Extract

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Innisfree – Maskë hidratuese e thellë me gjalpë Shea”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART