Infacol – Efective Colic Relief (0m+)

1,690 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Infacol – Efective Colic Relief 

 • Infacol është formuluar posaçërisht për të lehtësuar  dhimbjet e barkut të foshnjave
 • Mund të përdoret që nga lindja e tutje
 • Shije portokalli
 • Pa sheqer, alkool dhe ngjyrues
 • Vjen me një pikatore të integruar të përshtatshme – duke e bërë më të lehtë dhënien tek fëmija juaj
 • Çdo shishe përmban lëng të mjaftueshëm për deri në 100 doza

Udhëzime mbi përdorimin

Doza normale është një pikatore e plotë (0.5 ml) e dhënë para çdo ushqimi për disa ditë.

Së pari tundeni shishen, për të administruar dozën, shtrydheni pikatoren dhe lëshoni lëngun në pjesën e pasme të gjuhës së foshnjës suaj.

Infacol ka një efekt progresiv, që do të thotë se duhet t’i jepet foshnjës tuaj për disa ditë për të arritur rezultatet më të mira. Nëse dhimbje barkut nuk është përmirësuar pas tre deri në katër ditë, mund ta rrisni dozën në dy pikatore plot (1 ml).

Nëse simptomat nuk përmirësohen ose përkeqësohen, kontaktoni profesionistin tuaj shëndetësor ose mjekun e familjes për këshilla.

Firma

Infacol

Mosha

Fëmijë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

55ml

Simeticone at a concentration of 40mg/ml. hydroxybenzoate (E218), propyl hydroxybenzoate (E216) and purified water

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Infacol – Efective Colic Relief (0m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART