I’m Baby – Ujë për bebe (0m+)

150 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

I’m Baby – Ujë për bebe (0m+)

I’m Baby është një ujë i përshtatshëm gjatë ushqyerjes me gji dhe për foshnjat, është perfekt për një dietë me pak natrium, është i përshtatshëm për konsum të përditshëm. I pastër dhe i lehtë, i mikrofiltruar, i purifikuar, i rimineralizuar dhe me një pH shumë të ekuilibruar.

Është i përshtatshëm për konsum tek fëmijët nga 0 deri në 13 vjeç dhe është një produkt i sigurt e i qëndrueshëm sepse është i ambalazhuar në një ambient krejtësisht aseptik dhe ka një film alumini për të mbrojtur lëngun.

Është ideal edhe si ujë për tu mbajtur me vete sepse nuk ka kontakt midis ujit dhe enës së tij; Paketimi special Tetra Pak mbron nga rrezet e diellit dhe ndryshimet në temperaturën e jashtme dhe është më rezistente dhe kompakte.

Paketimi është i lehtë, rezistent ndaj goditjeve, i përshtatshëm dhe lehtësisht i transportueshëm, mund të mbahet lehtësisht me  vete dhe mbi të gjitha mund të mbyllet në siguri të plotë.

Është një produkt ekologjik: paketimi përbëhet nga 76% material bimor nga pyjet e çertifikuara dhe kapaku është me material të përftuar nga përpunimi i kallam sheqerit.

Firma

I'm Baby

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

500ml

Chlorides: <10 mg >

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “I’m Baby – Ujë për bebe (0m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART