- 10%

iHealth – Termometër pa kontakt

8,100 Lekë

(No-Touch Thermometer)

Përshkrimi i Produktit

Termometri Pa Kontakt iHealth është mjaft i saktë duke e treguar matjen në vetëm 1 sekondë.

Përmban 3 sensorë matjeje për një saktësi maksimale. Ekrani LED ndihmon në leximin e lehtë në çfarëdo lloj ambjenti dhe niveli ndriçimi. Përfundimi i matjes sinjalizohet me anë të vibrimit të termometrit. I sigurtë dhe higjenik.

Udhëzime mbi përdorimin

Matja bëhet në pjesën mes vetullave në një largësi 1-3cm. Balli duhet të jetë i pastruar nga djersa apo yndyra e lëkurës nëse ka.

Që të zvogëlohet marzhi i gabimit personi dhe termometri duhet të qëndrojnë në të njejtin ambient për të paktën 15 minuta. Marzhi i gabimit në çdo matje është maksimumi ±0.2 °C.

I përshtatshëm për zyra apo ndermarrje ku kërkohet prania e termometrit.

Firma

iHealth

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “iHealth – Termometër pa kontakt”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART