- 10%

iHealth – Lina, peshore elektronike

Original price was: 7,950 Lekë.Current price is: 7,155 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

iHealth Lina është një peshore inteligjente me Bluetooth që mat peshën dhe tuaj dhe llogarit BMI. Falë madhësisë së vogël nuk zë vend dhe është mjaft portabël.

E vogël dhe kompakte

Motivohu çdo ditë për të arritur qëllimet e tua me peshoren e re iHealth Linea. Pesha juaj tregohet menjëherë në ekranin LED dhe ju mund ti monitoroni të dhënat tuaja në aplikacionin falas iHealth MyVitals nëpërmjet lidhjes me Bluetooth. iHealth Lina ruan deri në 200 peshime, të cilat ju mund ti filtroni në aplikacion dhe të përzgjidhni cilat janë tuajat nëse nuk jeni personi i vetëm që e përdor peshoren. Me një dizenjim elegant është mjaft i adaptueshëm me çdo sipërfaqe me 4  këmbë që i japin stabilitet dhe matje të sakta.

Aplikacioni

Sapo të lidhni peshoren tuaj me aplikacionin iHealth MyVitals, për iOS apo Android, ju mund të mësoni indeksin e masës trupore (BMI) dhe të vendosni qëllimet tuaja për peshën trupore. Shikoni ndryshimet e peshës në formën e një grafiku dhe historikun e rezultateve në dispozicionin tuaj në çdo moment për t’ju ndihmuar të qëndroni të motivuar. Ndaj të dhënat në mënyrë të sigurtë me profesionistët e shëndetit.

Karakteristika teknike

 • Standarti i lidhjes: Bluetooth 4.1 class 2
 • Përmasat: 310mm × 310mm × 26.5mm
 • Pesha: 1750g
 • Bateritë: 4 bateri AAA 1.5V 
 • Diapazoni i llogaritjes: 5kg-180kg
 • Saktësia: ±1% (50 kg~180 kg)
 • Kushtet e përdorimit: Tempreatura: 5°C ~ 40°C, lagështia: 20-85%RH
 • Kushtet e transportit dhe ruajtjes: Temperatura : -20°C ~ 55°C, lagështia: <90%RH

Brenda në kuti gjeni: 1 peshore iHealth Lina, 1 guidë mbi instalimin, 1 manual përdorimi, 4 bateri AAA 

Udhëzime mbi përdorimin

Firma

iHealth

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “iHealth – Lina, peshore elektronike”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART