Humana – Rice Milk Cereal (4m+)

700 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Humana Rice Milk Cereal (4m+)

Miell orizi 100% organik i përzgjedhur me kujdes, përpunuar butësisht, ideal si ushqimi i parë i foshnjes suaj ose ushqim plotësues.

Përmban:

 • Fibra prebiotike për një mikroflorë të shëndetshme të zorrëve
 • Vitamina A, C D, zink për një sistem të shëndetshëm imunitar
 • Kalcium për kockat dhe dhembët
 • Hekur nxit formimin normal të gjakut

Gluten free

Udhëzime mbi përdorimin

 1. Zieni sasinë e rekomanduar të qumështit ose ujit dhe lëreni të ftohet përafërsisht në 50°C
 2. Shtoni pluhurin e drithërave në enën e drithërave
 3. Shtoni ujin ose qumeshtin tek dritherat dhe përziejeni

*Çdo femijë është unik, sasia është në varësi të fëmijës.

Firma

Humana

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

200g

Follow on milk (47%) (skimmed milk lactose, vegetable oils (soya, coconut, sunflower, palm, emulsifier: soya lecithin), vitamin mixture (vitamin C, niacin, vitamin E, pantothenic acid, riboflavin, vitamin B6, thiamin, Vitamin A, folic acid, biotin, Vitamin K, Vitamin D, Vitamin B12), ferric pyrophosphate, zinc gluconate, cooper gluconate), rice flour (31%), maltodextrin, skimmed milk, fructo-oligosaccharides, calcium carbonate, vitamin mixture (vitamin C, niacin, Vitamin E, pantothenic acid, riboflavin, Vitamin B6, Thiamin, Vitamin A, folic acid, biotin, vitamin K, vitamin D, vitamin B12), zinc gluconate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Humana – Rice Milk Cereal (4m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART