Humana – Organic 5 Cereals (6m+)

750 Lekë

Muhalebi me 5 drithëra organike , pa qumësht.

Përshkrimi i Produktit

Humana Organic 5 Cereals (6m+)

Ushqimi siguron lëndë ushqyese të rëndësishme që nevojiten për rritjen e fëmijës suaj. Drithërat Organike Humana përmbajnë drithërat me cilësinë më të mirë 100% organike – me shije të mahnitshme dhe vitaminë B1. E përshtatshme për dieta hipoalergjike dhe intolerancë ndaj proteinave ose sheqerit të qumeshtit.

 • Pa qumësht: Fleksibil në përgatitje, mund te zgjidhni qumeshtin follow-on, qumësht lope ose thjesht ujë dhe për këtë arsye është i përshtatshëm për foshnjat me rrezik të shtuar alergjie ose dieta pa laktozë.
 • 100% pa sheqer të shtuar: Drithërat përmbajnë vetëm atë që nevojitet vërtet. Kjo është arsyeja pse nuk përmbajnë sheqer.
 • Vitaminë B1: Kontribuon në ruajtjen e zhvillimit dhe funksionit normal neurologjik.
 • 100% Organike Drithërat Organike Humana përmbajnë vetëm përbërës nga kultivimi organik.

Udhëzime mbi përdorimin

 1. Zieni sasinë e rekomanduar të qumështit ose ujit dhe lëreni të ftohet përafërsisht në 50°C.
 2. Shtoni pluhurin e drithërave në enën e drithërave
 3. Shtoni ujin ose qumeshtin tek drithërat dhe përziejeni

*Çdo femijë është unik, sasia është në varësi të fëmijës.

Firma

Humana

Mosha

6m+

Forma

Kuti

Sasia

200g

Cereals* (99,9 %) (Whole grain wheat flour* (51,1 %), corn flour*, rice flour*, oat flour*, barley flour*), thiamin.

*From controlled organic agriculture

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Humana – Organic 5 Cereals (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART