Humana – Milk Cereal Oat & Peach (6m+)

700 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Humana Milk Cereal Oat & Peach

Të kombinuara me qumësht të përshtatshëm për moshën 6m+ dhe të gjitha vitaminat dhe mineralet e nevojshme, këto drithëra ofrojnë energji për gjithë ditën.

Përmban FOS – firbra prebiotike që promovojnë një mikroflorë të shëndetshme të zorrëve.

 • Rekomandohet për fëmijë nga 6 muajsh
 • Përmban qumësht të përshtatshëm për moshën
 • Pa sheqer të shtuar – përbërësit përmbajnë sheqer natyral.
 • Përmban vitaminë A, vitaminë C, vitaminë D & Zink për një sistem imunitar të shëndetshëm.
 • Përmban kalcium i cili është shumë i rëndësishëm për kockat.
 • Drithëra integrale
 • Përmban gluten
 • Të lehta për t’u përgatitur duke shtuar vetëm ujë.

Udhëzime mbi përdorimin

 1. Zieni ujin dhe më pas lëreni të ftohet në 50°C.
 2. Shtoni 50g (rreth 5-6 lugë gjelle) pluhur drithërash në një enë.
 3. Shtoni 155ml nga uji i zier më parë dhe përziejeni.
Firma

Humana

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

200gr

Oat fiour 33 %, skimmed milk powder 27 % , hydrolysed wheat iour 20.4 %, peach flakes 10 % (peach puree 70 %, rice flour), maltodextrin, fructo-oligosaccharides, sunflower oil calcium carbonate, feric pyrophosphate, zinc sulphate, vitamin C, niacin, vitamin E, vitamin Be, thiamin, vitamin A, riboflavin, folic acid, vitamin D, vitamin B12.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Humana – Milk Cereal Oat & Peach (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART