- 20%

Humana – Good Night With Whole Grain & Banana (6m+)

Original price was: 700 Lekë.Current price is: 560 Lekë.

In stock

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Humana Good Night With Whole Grain & Banana (6m+)

Drithëra ideale në mbrëmje për një gjumë të mirë dhe relaksues.

Vitaminat dhe mineralet e rëndësishme mbështesin një rritje të qetë dhe të duhur për fëmijën tuaj.

 • Rekomandohet për fëmijë nga 6 muajsh.
 • Përmban qumësht të përshtatshëm për moshën.
 • Pa sheqer të shtuar – përbërësit përmbajnë sheqer natyral.
 • Përmban vitaminë A, vitaminë C, vitaminë D & Zink për një sistem imunitar të shëndetshëm.
 • Përmban kalcium i cili është shumë i rëndësishëm për kockat.
 • Drithëra integrale
 • Përmban gluten
 • Të lehta për t’u përgatitur duke shtuar vetëm ujë.

Udhëzime mbi përdorimin

 1. Zieni ujin dhe më pas lëreni të ftohet në 50°C.
 2. Shtoni 50g (rreth 5-6 lugë gjelle) pluhur drithërash në një enë.
 3. Shtoni 155ml nga uji i zier më parë dhe përziejeni.
Firma

Humana

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

200gr

Skimmed mik powder.|25%,.whole grain wheat four.16%, lactose, mallodexirin, vegetable oils lsoyo, coconu, suniower,.polm,bonana powder1i6%,.malze fourl4%l,fce hiour.13%).oaflour.13%l.bareyfiourl3o,.fmuco-oligosaccharfdes,.emlsifter.soyalecithins,vitaminC.viaminE.niacin,vitaminA, pantothenic acid, vitamin.D, vilamin.Bs, nboilavin, thiamin, vtamin Br, Mitamint t tolic acid,bioin, calcium.carbonate, zinc gluconate, fericpyrophosphale.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Humana – Good Night With Whole Grain & Banana (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART