Humana – Amorosa ujë mineral për fëmijë

300 Lekë

Ujë në shishe qelqi 1 litër.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Minimally Mineralized Mineral Water

Uji Amorosa Humana është një ujë mineral minimalisht i mineralizuar që rrjedh mikrobiologjikisht i pastër nga zemra e Alpeve Apuan. Uji Amorosa është i lehtë, me përmbajtje të ulët natriumi dhe karakterizohet nga një mbetje fikse shumë e ulët prej 29 mg/l dhe një pH pak acid (5.5). Indikohet për të shuar etjen e nënave gjidhënëse dhe fëmijëve gjatë shkëputjes nga gjiri, si dhe mund të përdoret edhe për përgatitjen e ushqimit për të sapolindurit.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoret tek bebet për përgatitjen e qumështit dhe të ushqimeve.

Elementet karakterizuese në jone për LL
Sodium5,4
Potassium0,18
Soccer0,9
Magnesium1,0
Hydrochloric8,6
Sulfuric0,9
Hydrocarbon6
Nitric5,5
Fluoridrico< 0,1
Bromidrico< 0,1
Ammonium< 0,05
Silica3,4
CO 219
Firma

Amorosa

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

1L

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Humana – Amorosa ujë mineral për fëmijë”

LART