- 20%

Humana – 5-Cereals with Banana (6m+)

Original price was: 700 Lekë.Current price is: 560 Lekë.

In stock

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Humana  5-Cereals with Banana

Drithëra me qumësht, banane dhe drithëra integrale, të përshtatshme për bebe mbi 6 muajsh.

Pa sheqer të shtuar, me qumësht të përshtatshëm për moshën, me vitamina dhe minerale të rëndësishme.

 • Rekomandohet për fëmijë nga 6 muajsh.
 • Përmban qumësht të përshtatshëm për moshën.
 • Pa sheqer të shtuar – përbërësit përmbajnë sheqer natyral.
 • Përmban vitaminë A, vitaminë C, vitaminë D & Zink për një sistem imunitar të shëndetshëm.
 • Përmban kalcium i cili është shumë i rëndësishëm për kockat.
 • Drithëra integrale
 • Përmban gluten
 • Te lehta për t’u përgatitur duke shtuar vetëm ujë.

Udhëzime mbi përdorimin

 1. Zieni ujin dhe më pas lëreni të ftohet në 5°C.
 2. Shtoni 50g (rreth 5-6 lugë gjelle) pluhur drithërash në një enë.
 3. Shtoni 155ml nga uji i zier më parë dhe përziejeni.
Firma

Humana

Mosha

6m+

Forma

Kuti

Sasia

200ml

Skimmed milk powder (25 %8,whole grain wheat four/(16 %), lactose, maltodexrin vegetable ails (soya, coconut, sunfilower, palml, banana
powder 16%., maize four (4 %, ice flour (3 %), oat fiour (3 %, barley flour (3 %l, fructo-oligosacharides, em ulsifier: soya lecithins, vitamin C, vitamin E, niacin, witamin A
pantothenic acid,vitamin D, vitomin Ba, iboflvin, hiamin, vitomin Bz, vitamin K, folic acio, biotin,calcium carbonate, zinc gluconate, feric pyrophosphate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Humana – 5-Cereals with Banana (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART