Zbritje

Nuxe – Huile Prodigieuse OR

(11 përshtypje mbi produktin)

2,880 Lekë4,000 Lekë

Hiq

Përshkrimi i Produktit

Huile seche multifunctions
Fytyre, trup dhe flokë
Në versionin e tij OR me 95 % përbërës me origjinë natyrale, grimcat ngjyrë perle me refleks të artë dhe shumë ngjyrësh do t’ua shtojnë shkëlqimin iëkurës dhe flokëve tuaj.

Huile prodigeuse me nje gjest te vetem ushqen, riparon dhe mbron lekuren, fale nje perberje me nje perqendrim unik dhe shume te larte ne 6 vajra vegjetale te cmuara ( Lajthi, arre Macadamia, Borago, Millepertius, Camelia, Bajame e bute) dhe vitamine E.

Pa silikon, pa konservues, pa vajra minerale.
Shishe ne forme spray 50ml dhe 100ml.

Si aplikohet vaji?

Në Fytyrë

Në Fytyrë

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Huile Prodigieuse aplikohet në fytyrë me masazhe të lehta duke u nisur nga qendra drejt konturit të fytyrës. Huile Prodigieuse mund të kombinohet me kremin tuaj të përditshëm duke i shtuar këtij të fundit disa pika vaji. E hidratuar në mënyrë ideale lëkura do të jetë më e butë dhe më elastike.

Në trup

Në trup

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Huile Prodigieuse® masazhohet me lëvizje rrethore. Këshillohet të aplikohet mbi shpatulla, dekolte, këmbë…

Forma e saj galenike unike, sublimon lëkurën në një gjest të vetëm.

Në Flokë

Mbi Flokë

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Huile Prodigieuse aplikohet mbi majat e flokëve për t’i ushqyer ato, sidomos flokët e thatë.

Për t’u dhënë flokëve një pamje të valëzuar, sprucojeni mbi gjithë gjatësinë e tyre.

Info. Shtesë

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

50ml, 100ml

Linja

Prodigieuse

Pështypjet mbi produktin
 • 4.85
  vlerësime
 • 5 Yje
  69%
  4 Yje
  15%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
11 përshtypje për Nuxe – Huile Prodigieuse OR
 • (blerës i verifikuar)

  Eshte super

 • (blerës i verifikuar)

  Produkt interesant. Me pelqen qe perdoret edhe per fytyren!! ??
  Por produkte te ngjashme per trupin mund ti gjeni me cmime me ekonomike. ?

 • (blerës i verifikuar)

  Arome e kendshme.
  Cilesia nuk i pershtatet cmimit qe ka.

 • (blerës i verifikuar)

  Super produkt, e dashuroj.
  Mund te perdoret per fytyren dhe lekura behet shume e bute si beb, gjithashtu e perdor edhe para make up.

 • sh i
  mir

 • (blerës i verifikuar)

  ???

 • ?

 • (blerës i verifikuar)

  Eshte shume i mire.Love it.

 • Aroma fantastike. Per trupin eshte perfekte. Love it

 • (blerës i verifikuar)

  Vaj super. Nuk te ngelet si yndyre ne lekure, jep shkelqim dhe ka arome te kendshme

 • E adhuroj. Sidomos ne vere

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART