- 5%

Holle – Zebra Beet Pure frutash me mollë, banane dhe rrepë (6m+)

(1 përshtypje mbi produktin)

237.50 Lekë

(Pouch apple & banana with beetroot 100gr.)

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Pure frutash e përgatitur me fruta të cilësisë Demeter.

E përshtatshme për bebe dhe fëmijë mbi 6 muaj. Me përmbajtje mollë, banane dhe rrepë. Ideal si një mesvakt.

Pa shtesa dhe sheqer të shtuar. Pa gluten, pa vezë, pa laktozë.

Mund të ruhet në frigorifer deri në 2 ditë pas hapjes.

Firma

Holle

Linja

Holle Pouch

Mosha

Fëmijë

Forma

Pouch

Sasia

100gr

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Holle – Zebra Beet Pure frutash me mollë, banane dhe rrepë (6m+)
 • Anxhela A.

  Super I mire

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART