- 5%

Holle – Veggie Curry (6m+)

Original price was: 350 Lekë.Current price is: 332.50 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Holle – Veggie Curry (6m+)

Kavanozët me perime nga Holle, si Veggie Curry, janë ideale për periudhën kur filloni të hiqni foshnjën nga gjiri. Këto produkte, ndihmojnë foshnjat për ta bërë më të lehtë kalimin nga qumështi në shijen e ushqimeve dhe vakteve familjare.

Holle Veggie Curry është një menu e pasur për fëmijë. Kungujt dhe karotat kombinohen me qumësht kokosi dhe quinoa, duke i ofruar fëmijës tuaj një vakt të ekuilibruar, të shijshëm dhe ushqyes. Quinoa është një proteinë e plotë – që përmban 8 aminoacidet thelbësore. Është i mbushur me fibra dietike, fosfor, magnez dhe hekur. Është gjithashtu pa gluten dhe i lehtë për t’u tretur.

Kavanozat për fëmijë Holle prodhohen pa sheqer ose kripë të shtuar dhe janë gjithashtu praktik për t’u marrë me vete kur jeni në lëvizje.

Udhëzime mbi përdorimin

Vakt i lehtë për t’u përgatitur. Ngrohni një kavanoz në ujë të ngrohtë (37°C) përpara se të ushqeni fëmijën tuaj.
Për të rritur sasinë e acideve yndyrore esenciale, rekomandojmë të shtoni 2 lugë vaj për fëmijë para se ta përzieni dhe ngrohni.
Sasitë e papërdorura të ushqimit mund të ruhen në kavanoz të mbyllur në frigorifer për dy ditë.

Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

190gr

vegetables 53 % (pumpkin 28 %, carrot* 25 %), water, coconut milk 4,5 % (coconut extract, water), quinoa 3 %, hard cheese, rice semolina
from biodynamic agriculture
from organic agriculture

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Veggie Curry (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART