- 5%

Holle – Ujë për bebe (0m+)

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 200 Lekë.Current price is: 190 Lekë.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Ujë per bebe Holle

 • Përdoret për përgatitjen e qumështit formulë Holle dhe drithërave Holle
 • Mund të përdoret për të shuar etjen ose për të përgatitur ushqimet e bebeve
 • Përbërësi shtesë i domosdoshëm në çdo recetë për beben tuaj.
 • Rekomandohet të përdoret që nga lindja

Vjen me paketimin e ri pro-eco

 • Me paketimin tetra pack,ku materiali kryesor është kartoni për ta bërë paketimin të qëndrueshem, pa shtuar peshë të panevojshme. Kartoni është një material i rinovueshem, i bërë nga druri.
 • Me mbështjellje të brendshme alumini, për të ruajtur freskinë dhe cilësinë e ujit.

Përdoret direkt, nuk ka nevojë për zierje.

 • 100%mineral i pa karbonizuar
 • Ka permbajtje te ulet te sodiumit
 • Pa sheqer
 • I certifikuar na Komuniteti Europian
 • 100 % Bio-Organik
Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

500ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Holle – Ujë për bebe (0m+)
 • Anxhela A.

  👍

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART