Kryefaqja » Produktet » Nëna dhe fëmija » Ushqyerja » Ushqime për bebe » Holle – Tropic Tiger Pure frutash mollë, mango dhe frut pasioni (8m+)

Holle – Tropic Tiger Pure frutash mollë, mango dhe frut pasioni (8m+)

250 Lekë

(Tropic Tiger – Pouch apple with mango & passion fruit)

Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Pure frutash e përgatitur me fruta të cilësisë Demeter.

E përshtatshme për bebe dhe fëmijë mbi 8 muaj. Me përmbajtje mollë, banane dhe rrepë. Ideal si një mesvakt.

Pa shtesa dhe sheqer të shtuar. Pa gluten, pa vezë, pa laktozë.

Mund të ruhet në frigorifer deri në 2 ditë pas hapjes.

Info. Shtesë

Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Pouch

Sasia

100gr

Ingredients:
Apple* 80 %, mango* 15 %, passion fruit juice** 5%

*from biodynamic farming
** from organic farming

Reviews

Nuk ka akoma përshtypje për këtë produkt.

Bëhu i pari që jep një përshtypje për “Holle – Tropic Tiger Pure frutash mollë, mango dhe frut pasioni (8m+)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *