- 5%

Holle – Tropic Tiger Pure frutash mollë, mango dhe frut pasioni (8m+)

237.50 Lekë

(Tropic Tiger – Pouch apple with mango & passion fruit)

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Pure frutash e përgatitur me fruta të cilësisë Demeter.

E përshtatshme për bebe dhe fëmijë mbi 8 muaj. Me përmbajtje mollë, mango dhe frut pasioni. Ideal si një mesvakt.

Pa shtesa dhe sheqer të shtuar. Pa gluten, pa vezë, pa laktozë.

Mund të ruhet në frigorifer deri në 2 ditë pas hapjes.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Pouch

Sasia

100gr

Ingredients:
Apple* 80 %, mango* 15 %, passion fruit juice** 5%

*from biodynamic farming
** from organic farming

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Tropic Tiger Pure frutash mollë, mango dhe frut pasioni (8m+)”

LART