- 5%

Holle – Spelt Baby Rusks (6m+)

(1 përshtypje mbi produktin)

570 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Holle – Spelt Baby Rusks

Bukë të thekura me miell gruri të përshtatshme për bebe mbi 6 muajshe. Përmbajnë maltodekstrinen (kompleks karbohidratesh) që vepron si një suplement energjie. Lehtësisht e tretshme, pa gluten, pa sheqerna të shtuar dhe pa sojë. Produkt i çertifikuar nga Demeter. Ndihmon fëmijën të fitojë aftësinë e përtypjes dhe të forcojë muskulaturën e nofullave.

Përgatitur me grurë organik nga fermat biodinamike Demeter.

Udhëzime mbi përdorimin

Mos lejoni që foshnja juaj të kafshojë këtë produkt pa mbikëqyrje. Mos i jepni bukën e thekur kur fëmija juaj është shtrirë – rreziku i mbytjes.

Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Sasia

200gr

demeter Spelt flour** (83%), whole-grain spelt groats** (11 %), sunflower oil*, yeast*, vitamin B1 (added according to the law)
* from organic farming
** from biodynamic farming

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Holle – Spelt Baby Rusks (6m+)
 • Klajdi C. (blerës i verifikuar)

  shume te mira

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART