- 5%

Holle – Spaghetti Bolognese (8m+)

238 Lekë 250 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Pure me makarona, perime dhe mish viçi e përshtatshme për bebet dhe fëmijët mbi 8 muaj.

Me përmbajtje karrotë, domate, spageti dhe mish viçi. Nuk ka sheqer ose kripë, pa proteina qumështi, pa maja, pa vezë, pa laktozë, pa gluten.

 • E çertifikuar Demeter

Udhëzime mbi përdorimin

Përziejeni para përdorimit. Ngrohni të gjithë kavanozin ose një pjesë në ujë që zien. Pas hapjes mund ta ruani në frigorifer deri në 2 ditë.

Firma

Holle

Linja

Holle Organic Jars

Mosha

Fëmijë

Mosha e fëmijës

8, 9, 10, 11, 12

Forma

Kavanoz

Sasia

220gr

Ingredients:
Vegetables 48.4 % (tomato* 30.4 %, carrot* 16 %, leek*), water, wheat spaghetti** 9.9 %, beef* 8 %, rice semolina**
*from biodynamic agriculture
**from organic agriculture

Countries of origin of the main ingredients:
Germany / Netherlands / Italy

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Spaghetti Bolognese (8m+)”

LART

×