- 5%

Holle – Pure Organik Tërshëre pa gluten (6m+)

855 Lekë

Organic Wholegrain Cereal Oat gluten-free

Përshkrimi i Produktit

Holle Pure Organik Tërshëre, pa gluten (6m+)

Ushqim i pasur me vitamina për rritjen e shëndeteshme të fëmijës. Mund të pregatitet me qumësht gjiri, me qumësht formulë ose me ujë.

Është lehtësisht i tretshëm dhe nuk përmban qumësht apo sheqer.

*Pa sheqer, kripë, erëza ose aromatizues të shtuar.

Veçoritë e produktit:

 • Produkt vegan
 • Produkt vegetarian
 • Pa laktoze
 • Pa gluten
 • Biodinamik
 • Organik
Firma

Holle

Mosha

6m+

Forma

Kuti

Sasia

250gr

Wholegrain oat flour** 100 %, thiamin (vitamin B1, required by EU law)

** Demeter (from biodynamic agriculture)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Pure Organik Tërshëre pa gluten (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART