- 5%

Holle – Pure organik me misër dhe tapiokë (5m+)

855 Lekë

(Organic baby porridge corn and tapioca)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Pure organik me misër dhe tapioke e përshtatshme për të nisur ushqimin shtesë tek bebet mbi 5 muaj si pjesë e një diete mikse.

Vendi i origjinës së përbërësve kryesorë: Gjermani / Austri

Mund të përgatitet në mënyra të ndryshme. Përgatitje e shpejtë, e lehtë dhe pa u zier. Me qumështin e nënës, qumësht formulë ose dhe me ujë.

Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

250gr

Ingredients:
Corn flour * 74%, rice wholemeal flour * 17%, tapioca * 9%, thiamin (vitaminized by law)
* from organic farming

Country of origin of the main ingredients:
Austria Germany

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Pure organik me misër dhe tapiokë (5m+)”

LART