- 5%

Holle – Pure miks perimesh dhe oriz (8m+)

Original price was: 250 Lekë.Current price is: 237.50 Lekë.

(Mixed Vegetables with Rice 220gr.)

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Pure miks perimesh e përshtatshme për bebet dhe fëmijët mbi 8 muaj.

Me përmbajtje karrotë, patate, spinaq, domate dhe oriz. Nuk ka sheqer ose kripë, pa proteina qumështi, pa maja, pa vezë, pa laktozë, pa gluten.

Udhëzime mbi përdorimin

Përziejeni para përdorimit. Ngrohni të gjithë kavanozin ose një pjesë në ujë që zien.
Pas hapjes mund ta ruani në frigorifer  deri në 2 ditë.

Firma

Holle

Linja

Holle Organic Jars

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

220gr

Ingredients:
Vegetables 54.5 % (carrot* 39 %, potato* 8 %, spinach** 6 %, tomato purée* 1.5 %), water, rice** 12 %, starch**
*from biodynamic agriculture
**from organic agriculture

Countries of origin of the main ingredients:
Germany / Austria / Netherlands / Czech Republic

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Pure miks perimesh dhe oriz (8m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART