- 5%

Holle – Pure me patate, bizele dhe kungull të njomë (6m+)

285 Lekë

(Potatoes, Peas and Zucchini 190gr.)

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Pure perimesh e përshtatshme për bebet dhe fëmijët mbi 6 muaj.

Me përmbajtje patate, bizele dhe kungull të njomë. Nuk ka sheqer ose kripë, pa proteina qumështi, pa maja, pa vezë, pa laktozë, pa gluten.

Udhëzime mbi përdorimin

Përziejeni para përdorimit. Ngrohni të gjithë kavanozin ose një pjesë në ujë që zien.
Pas hapjes mund ta ruani në frigorifer  deri në 2 ditë.

Firma

Holle

Linja

Holle Organic Jars

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

190gr

Ingredients:
Vegetables 68 % (potato* 31 %, green peas* 22 %, zucchini* 15%), water

*from biodynamic farming (Demeter quality)

Countries of origin of the main ingredients:
Germany / Italy / Netherlands

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Pure me patate, bizele dhe kungull të njomë (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART