- 5%

Holle – Pure me mollë dhe pjeshkë (4m+)

285 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Holle – Pure me mollë dhe pjeshkë

Pure me mollë dhe pjeshkë për fëmijë pas muajit të 4.

Përbërësit:

 • Fruta 70% (mollë 48%, pjëshke 16%, lëng molle i përqëndruar 6%).
 • Miell integral orizi.

Udhëzime mbi përdorimin

Përzieni mirë para se ta hapni.Filloni ta ushqeni fëmijën me 2 lugë deri në 4 dhe me pas rrisni sasinë deri në një kavanoz.

 

Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

125gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Pure me mollë dhe pjeshkë (4m+)”

LART