- 5%

Holle – Pure me mollë dhe kumbull (6m+)

285 Lekë

(Apple and Plum 190gr.)

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Pure frutash e përshtatshme për bebet dhe fëmijët mbi 6 muaj.

Me përmbajtje molle dhe kumbulle. Nuk ka sheqer ose kripë të shtuar, pa proteina qumështi, pa maja, pa vezë, pa laktozë, pa gluten.

Udhëzime mbi përdorimin

Përziejeni para përdorimit.
Pas hapjes mund ta ruani në frigorifer  deri në 2 ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Holle

Linja

Holle Organic Jars

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

190gr

Ingredients:
Apple* 55 %, water, plum**15 %, apple juice concentrate** 10 %, rice semolina**, black currant juice concentrate**, lemon juice concentrate**
*from biodynamic agriculture
**from organic agriculture

Countries of origin of the main ingredients:
Germany / Italy / Turkey

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Pure me mollë dhe kumbull (6m+)”

LART