- 5%

Holle – Pure me mollë dhe dardhë (4m+)

285 Lekë 300 Lekë

(Apple & Pear 190gr.)

In stock

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Pure frutash e përshtatshme për bebet dhe fëmijët mbi 4 muaj.

Me përmbajtje mollë dhe dardhë. Nuk ka sheqer ose kripë, pa proteina qumështi, pa maja, pa vezë, pa laktozë, pa gluten.

Udhëzime mbi përdorimin

Përziejeni para përdorimit.
Pas hapjes mund ta ruani në frigorifer  deri në 2 ditë.

Firma

Holle

Linja

Holle Organic Jars

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

190gr

Ingredients:
Apple* 35 %, pear* 29.5 %, water, apple juice concentrate** 6 %, rice semolina**, lemon juice concentrate**
*from bio-dynamic agriculture
**from organic agriculture

Countries of origin of the main ingredients:
Germany / Italy

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Pure me mollë dhe dardhë (4m+)”

LART

×