- 5%

Holle – Pure me mollë, banane dhe kajsi (6m+)

285 Lekë

(Apple & Banana with Apricot 190gr.)

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Pure frutash e përshtatshme për bebet dhe fëmijët mbi 6 muaj.

Me përmbajtje mollë, banane dhe kajsi. Nuk ka sheqer ose kripë, pa proteina qumështi, pa maja, pa vezë, pa laktozë, pa gluten.

Udhëzime mbi përdorimin

Përziejeni para përdorimit.
Pas hapjes mund ta ruani në frigorifer  deri në 2 ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Holle

Linja

Holle Organic Jars

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

190gr

Ingredients:
Fruit 58,1 % (apple* 35 %, banana** 9 %, apricot* 7 % pear juice concentrate**, lemon juice concentrate**), water, rice semolina**
*from biodynamic agriculture
**from organic agriculture

Preparation:
Stir before use. Start feeding 2-4 teaspoons and increase amount up to one jar.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Pure me mollë, banane dhe kajsi (6m+)”

LART