- 5%

Holle – Pure me mish pule (4m+)

Original price was: 350 Lekë.Current price is: 332.50 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Holle – Pure me mish Pule (4m+)

Pureja organike e mishit të pulës është ideale për të përgatitur një vakt të shëndetshëm njësoj si ai i gatuar në shtëpi, sic do ta pëlqente cdo fëmijë.

Pureja me mish pule Holle përmban:

 • Pulë
 • Pa kripë të shtuar
 • Pa elementë trashës
 • Pa përmbajtje laktoze apo veze
 • Per femije mbi 4 muaj

Udhëzime mbi përdorimin

Përzieni gjysmën e kavanozit të Holle Chicken me një pure tjetër perimesh Holle dhe ngroheni. Kujdes temperaturën. Filloni ta ushqeni fëmijën me 2 lugë deri në 4 dhe me pas rrisni sasine sipas nevojës së bebit tuaj.
Sasia e rekomanduar e mishit është gjysëm kavanozi në ditë.

Firma

Holle

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

125gr

Water,chicken* 40 %, starch**
*from biodynamic agriculture
**from organic agriculture

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Pure me mish pule (4m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART