- 5%

Holle – Pure me kungull dhe oriz (4m+)

Original price was: 300 Lekë.Current price is: 285 Lekë.

(Pumpkin with Rice 190gr.)

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Pure perimesh e përshtatshme për bebet dhe fëmijët mbi 4 muaj.

Me përmbajtje kungull dhe oriz. Nuk ka sheqer ose kripë, pa proteina qumështi, pa maja, pa vezë, pa laktozë, pa gluten.

Udhëzime mbi përdorimin

Përziejeni para përdorimit. Ngrohni të gjithë kavanozin ose një pjesë në ujë që zien.
Pas hapjes mund ta ruani në frigorifer  deri në 2 ditë.

Firma

Holle

Linja

Holle Organic Jars

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

190gr

Ingredients:
Pumpkin* 49 %, water, rice semolina** 6 %
*from biodynamic agriculture
**from organic agriculture

Countries of origin of the main ingredients:
Germany / Italy / Netherlands

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Pure me kungull dhe oriz (4m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART