- 5%

Holle – Pure me karrota, patate dhe mish viçi (4m+)

304 Lekë

(Carrots, Potatoes and Beef 190gr.)

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Pure me mish viçi dhe perime e përshtatshme për bebet dhe fëmijët mbi 4 muaj.

Me përmbajtje karrotë, patate dhe mish viçi. Nuk ka sheqer ose kripë, pa proteina qumështi, pa maja, pa vezë, pa laktozë, pa gluten.

Udhëzime mbi përdorimin

Përziejeni para përdorimit. Ngrohni të gjithë kavanozin ose një pjesë në ujë që zien.
Pas hapjes mund ta ruani në frigorifer  deri në 2 ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Holle

Linja

Holle Organic Jars

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

190gr

Ingredients:
Vegetables 66 % (carrot* 42 %, potato* 24 %), water, beef* 8 %
*from biodynamic agriculture

Countries of origin of the main ingredients:
Germany / Czech Republic / Netherlands

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Pure me karrota, patate dhe mish viçi (4m+)”

LART