- 5%

Holle – Pure me karrota dhe patate (4m+)

Original price was: 300 Lekë.Current price is: 285 Lekë.

(Carrots and Potatoes 190gr.)

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Pure perimesh e përshtatshme për bebet dhe fëmijët mbi 4 muaj.

Me përmbajtje karrotë dhe patate. Nuk ka sheqer ose kripë, pa proteina qumështi, pa maja, pa vezë, pa laktozë, pa gluten.

Udhëzime mbi përdorimin

Përziejeni para përdorimit. Ngrohni të gjithë kavanozin ose një pjesë në ujë që zien.
Pas hapjes mund ta ruani në frigorifer  deri në 2 ditë.

Firma

Holle

Linja

Holle Organic Jars

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

190gr

Ingredients:
Carrot* 50 %, potato* 27 %, water

*from biodynamic farming (Demeter quality)

Countries of origin of the main ingredients:
Germany

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Pure me karrota dhe patate (4m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART