- 5%

Holle – Pure me dardhë dhe bollgur (6m+)

285 Lekë

(Pear with Spelt Flakes 190gr.)

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Pure frutash e përshtatshme për bebet dhe fëmijët mbi 6 muaj.

Me përmbajtje dardhë dhe bollgur. Nuk ka sheqer ose kripë të shtuar, pa proteina qumështi, pa maja, pa vezë, pa laktozë.

Udhëzime mbi përdorimin

Përziejeni para përdorimit.
Pas hapjes mund ta ruani në frigorifer  deri në 2 ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Holle

Linja

Holle Organic Jars

Mosha

Fëmijë

Forma

Kavanoz

Sasia

190gr

Ingredients:
Pear* 68 %, water, pear juice concentrate** 4 %, spelt flakes* 3 %, rice semolina**, lemon juice concentrate**
*from biodynamic agriculture
**from organic agriculture

Countries of origin of the main ingredients:
Germany / Italy / Austria

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Holle – Pure me dardhë dhe bollgur (6m+)”

LART